+420 735 158 122

(10:00 - 18:00)

Herbalus.czHerbalus.sk
Herbalus Logo

Velkoobchod

Jak se stát našim velkoobchodním partnerem?

Působíme na českém a slovenském trhu od roku 2021 a kromě provozu našeho e-shopu a kamenné prodejny v Ostravě máme také síť partnerů po celé republice, kterým máme tu čest dodávat naše produkty. Chtěli byste s námi také navázat spolupráci?

 

 • Vlastníte e-shop či kamennou prodejnu?
 • Zabýváte se prodejem zdravé výživy a doplňků stravy?
 • Provozujete lékárnu?
 • Jste nutriční poradce či fitness trenér, který chce pro svoje klienty to nejlepší?

Pokud jste našli zalíbení v našich produktech a zároveň odpověděli na některou z výše uvedených otázek "ano", možná je ten pravý čas napsat nám na e-mail sales@herbalus.cz či zavolat na +420 703 124 027.

 

Pokud tak učiníte, tak se Vás ujme náš kolega Vladimír Németh, který ví o produktech první poslední a rád Vám odpoví na všechno, co by Vás v souvislosti s možnou spoluprací zajímalo. Má sice maďarské příjmení, ale hovořit s ním můžete klidně česky, rovnako tak ale s vami môže pokojne rozprávať plynulou slovenčinou. And if you would like to discuss anything in english, that is not a problem either.

 

Chcete vědět více o tom, s kým budete spolupracovat? Podívejte se do sekce "O nás".

 

 

Proč prodávat naše produkty?

 1. Jednáte a nakupujete přímo s výrobcem
  Drtivou většinu našich produktů si sami vyvíjíme a vyrábíme, což je dělá jedinečnými na trhu a Vám se nabízí možnost nakoupit je přímo od producenta.

 2. Osobní a přátelský přístup ke každému obchodnímu partnerovi
  Lidé, se kterými spolupracujeme, pro nás nejsou jen položky v seznamu. Máme rádi osobní přístup, známe své obchodní partnery jménem a není nám cizí jejich filosofie a potřeby. Pokud to bude jenom trochu možné, rádi vám vyjdeme vstříc v personalizovaném nastavení vzájemné spolupráce.

 3. Možnost nakoupit velkoobchodně na našem e-shopu ("bezkontaktně")
  Preferujete si vaši objednávku naklikat sami na e-shopu bez nutnosti jakéhokoli e-mailového či telefonního kontaktu? Není problém! Na našem e-shopu si můžete udělat velkoobchodní registraci a následně dělat velkoobchodní objednávky dle libosti v jakýkoliv den a denní hodinu.

 4. Objednávky již od 5000 kč, množstevní slevy
  Již při objednávkách nad 5000 kč vám rádi nabídneme možnost velkoobchodních cen. Pokud zvolíte objednávku pohybující se ve vyšších částkách, získáte tím výhodnější ceny. Přejete si od nás nakoupit nadstandardní množství produktů? Bez problémů vám sestavíme ceny na míru.

 5. Možnost White-label & Private-label
  Vyvinuli jsme hned několik naprosto unikátních produktů. Chtěli byste je prodávat pod vlastním brandem?
  I toto je u nás možné. Můžeme vám produkty dodat v libovolné formě:
  - V bulku, k vlastnímu zabalení. 
  - White-label, tzn. ve vybraných dózách bez etiket.
  - Private-label, tzn. ve vybraných dózách s vlastní zvolenou etiketou a designem.

 6. Rychlé dodání
  Objednávky expedujeme každý pracovní den. V 90 % případů je tedy objednávka hned následující pracovní den u vás.

 7. Zaškolení a vysvětlení prodejních argumentů
  Doplňky stravy a CBD produkty jsou specifickým segmentem, kde je zpravidla zapotřebí zákazníkovi vysvětlit, proč je pro něj právě tento doplněk stravy vhodný. Rádi vám poradíme a poskytneme veškeré informace potřebné k úspěšnému prodeji našich produktů nebo přímo zaškolíme, a to osobně, telefonicky, nebo pomocí videohovoru online.

 8. Doporučíme vám bestsellery
  Rádi byste prodávali naše produkty, ale nevíte, se kterými produkty začít? Rádi s vámi budeme sdílet naše prodejní data a sdělíme vám, které produkty se nejlépe prodávají a které tak dávají největší smysl k naskladnění. Je v našem společném zájmu, aby se vám v prodeji našich produktů dařilo.

 

Děkujeme za projevenou důvěru a budeme se těšit na případnou spolupráci :)